içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

PLAKETİMİZ GELDİ

Tüm Sanatçılarla Eğitim Kültür ve Dayanışma  Derneği Muğla Datça'da Em. Öğretmen Yıldız Ekebaş'ı Yılın Annesi Seçti

 

Datça Havadis: Esmeri Alev Ekebaş

Datça Tüm San. Der. Halkla İlişkiler ve Basın Başkanı olarak bugün aldığım bir haberle çok mutlu oldum.

Emekli İlkokul öğretmeni anneciğim Yıldız EKEBAŞ  TÜM SAN. DER. ve Baba Haber gazetesi tarafından Muğla Datça'da yılın örnek annesi seçilmiş. Bir engelli olarak anneciğim sayesinde ailem sayesinde yaşama tutunan bir insan olarak yaşamını bana adayan, fedakar, cefakar, canım anneciğimin bu ödülü alması nedeniyle onore olduk. Anneciğim benim yaşam enerjimdir. Sayesinde okudum, gazeteci yazar oldum. Öğrencilerinin olduğu gibi benimde idolümdür.

Pandemi nedeniyle ertelenen ödül, yeni 18 Ağustos 2021 günü verilmiştir. Sayın Genel Başkanım Cahit Baba ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz. Anneciğim haberi sevinç gözyaşları ile okudu.

Kısa adı TÜM SAN. DER. olan Tüm Sanatçılar Derneği, merkezi Adana’da olan ve 26 sanat dalını bir araya toplayan ilk ve tek dernektir. Derneğin Genel Başkanı Cahit Baba, 25 yıl büyük bir Gazetede Magazin Müdürlüğü’nü yapmıştır. Adana ve yöresinde yaşayan Kilisliler  Yörük Türkmen  Derneği Başkanı da olan duayen gazeteci Cahit Baba, TÜM SANATÇILARLA EĞİTİM KÜLTÜR ve DAYANIŞMA  DERNEĞİ’ni kurmuştur. BABA HABER Gazetesi sahibidir.

Günden güne büyüyen ve üye sayısı artan sanat ve  sanatçı dostu bir derneğin bünyesinde görev almaktan dolayı mutluyum..

Bu yazı 398 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum