finans haberleri

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

DATÇA’DA BİR DÖNEM GÖREV YAPAN DOKTOR FEYZAN ALPER'İN KİTABI "ANNA", YAYINLANDI.

Sayın Doktorum Feyzan Alper Beyın Anna Adlı Romanı Serpıl Hanım Tarafından Elıme Ulastırıldı. Surukleyıcı, Etkıleyıcı Bır Kıtap. Okuru Çok Olsun Cok Tesekkür Ederım. Emeklerınize Sağlık.

2014- 2016 yılları arasında 32 ay Datça Devlet Hastanesi’nde görev yapan Genel Cerrah Dr. Feyzan ALPER’in ilk kitabı “Anna”, yayınlandı. Hukümdar Yayınevi tarafından yayınlanan kitap, okurlarca beğenildi. Kitaba internet sitelerinden, Sözcü, Kırmızı Kedı Yayınevi, Hukümdar Yayınevi, D&R ulasabilirsiniz

Balkan Savaşı sırasında Kırklareli’den Varna’ya göç etmek zorunda kalan Daskalov’ların torunu Anna ile Nazım, çocukluktan beri arkadaştı. Birbirlerine karşı hisler beslemeye başladıklarında, henüz 14 yaşındaydılar. Lise son sınıfa geldiklerinde, iki gencin tutkulu aşkının geçici bir heves olmadığı anlaşıldı. Kaderi, o dönem ülkeyi yönetenler tarafından yazılan Anna’nın bir azınlık genciyle evlenmemesi için gizli planlar devreye girer. Anna ve Nazım, aşkları için 30 yıldan fazla sürecek yıkıcı bir bedel ödemeyi göze alırlar. Devrimler, sürgünler, tehcirler, Anna ve Nazım’ı farklı coğrafyalara savurur.

Yaşanmış ve yaşanmaya devam eden bu gerçek hikâye, aşka inanan herkesi peşinden sürükleyecek.

Feyzan Alper

Bu yazı 998 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum